Categorie op Junioren Competitie

Competitie Junioren Najaar 2019

[vcex_spacing]

Competitie Junioren Najaar 2019

[vcex_spacing]
[vcex_spacing]

Rood
Guus van Bussel
Tom Donkers

Captain: Mieke van den Eijnden

Link naar toernooi.nl.

Oranje

Groen
Senna Verstappen
Iris van Heugten
Abel Welten
Tim Groot Nibbelink
Niels van den Heuvel
Tim van Esch

Captain: Sylvia van de Ven

Link naar toernooi.nl.

Geel 11-17 jaar Jongens
Mart van de Laar
Jacco Resing
Jip Maas
Sem van de Nieuwenhof
Tijn van Nuenen
Stijn Oomen

Captain: Simone Resing

Link naar toernooi.nl.

Competitie Junioren Voorjaar 2019

[vcex_spacing]

Competitie Junioren Voorjaar 2019

[vcex_spacing]
[vcex_spacing]

Rood
Dean Hurkmans
Wessel Maas
Siem van Esch

Captain: Mieke van den Eijnden

Link naar toernooi.nl.

Oranje
Tim Groot Nibbelink
Tim van Esch

Captain: Mieke van den Eijnden

Link naar toernooi.nl.

Groen
Abel Welten
Sam Leenen
Iris van Heugten
Han van de Laar
Senna Verstappen

Captain: Sylvia van de Ven

Link naar toernooi.nl.

Geel 11-17 jaar Jongens
Sem van den Nieuwenhof
Mart van de Laar
Jacco Resing
Jip Maas
Tijn van Nuenen
Stijn Oomen

Captain: Simone Resing

Link naar toernooi.nl.

Competitie Junioren Najaar 2018

[vcex_spacing]

Competitie Junioren Najaar 2018

[vcex_spacing]
[vcex_spacing]

Oranje (zondagochtend)
Tim van Esch
Tim Groot Nibbelink
Sam Leenen
Niels van den Heuvel

Captain: Mieke van den Eijnden

Link naar toernooi.nl.

Groen (zondagochtend)
Abel Welten
Jim van Gennip
Bram van Heugten
Iris van Heugten
Han van de Laar
Senna Verstappen

Captain: Sylvia van de Ven

Link naar toernooi.nl.

Jongens 11-17 jaar (zondagochtend)
Sem van den Nieuwenhof
Mart van de Laar
Jacco Resing
Jip Maas
Tijn van Nuenen
Stijn Oomen

Captain: Simone Resing

Link naar toernooi.nl.

Kampioenen Jeugd Voorjaarscompetitie 2018!!

Kampioenen Jeugd Voorjaarscompetitie!!

Afgelopen zondag was er een prachtig en zonnig feestje bij TV de Ren!
Het jeugdteam 11-17 jaar is kampioen geworden in de voorjaarscompetitie van de KNLTB. Zij werden gehuldigd met bloemen, jeugdchampagne en een heerlijk ijsje.

Gefeliciteerd Stijn, Tijn, Jip, Sem, Mart en Jacco!

Groetjes,

de Jeugdcommissie

 

Voorjaarscompetitie Junioren Voorjaar 2018

[vcex_spacing]

Voorjaarscompetitie Jeugd 2018

[vcex_spacing]
[vcex_spacing]

Oranje (zondagochtend)
Tim van Esch
Tim Grot Nibbelink
Sam Leenen
Niels van den Heuvel
Senna Verstappen

Captain: Mieke van den Eijnden
Speeldata: 18,25 maart, 2 april, 10,17, 24 juni, 1 juli

Groen (zondagochtend)
Abel Welten
Jim van Gennip
Bram van Heugten
Iris van Heugten
Han van de Laar

Captain: Sylvia van de Ven
Speeldata: 8, 15, 22 april, 6, 13, 27 mei, 3 juni. Inhaaldagen: 10 mei, 21 mei, 10 juni

Link naar toernooi.nl.

Jongens 11-17 jaar (zondagochtend)
Sem van den Nieuwenhof
Mart van de Laar
Jacco Resing
Jip Maas
Tijn van Nuenen
Stijn Oomen

Captain: Simone Resing
Speeldata: 8, 15, 22 april, 6, 13, 27 mei, 3 juni. Inhaaldagen: 10 mei, 21 mei, 10 juni

Link naar toernooi.nl.