Categorie op Junioren Competitie

Competitie Junioren Najaar 2019

[vcex_spacing]

Competitie Junioren Najaar 2019

[vcex_spacing]
[vcex_spacing]

Rood
Guus van Bussel
Tom Donkers

Captain: Mieke van den Eijnden

Link naar toernooi.nl.

Oranje

Groen
Senna Verstappen
Iris van Heugten
Abel Welten
Tim Groot Nibbelink
Niels van den Heuvel
Tim van Esch

Captain: Sylvia van de Ven

Link naar toernooi.nl.

Geel 11-17 jaar Jongens
Mart van de Laar
Jacco Resing
Jip Maas
Sem van de Nieuwenhof
Tijn van Nuenen
Stijn Oomen

Captain: Simone Resing

Link naar toernooi.nl.

Competitie Junioren Voorjaar 2019

[vcex_spacing]

Competitie Junioren Voorjaar 2019

[vcex_spacing]
[vcex_spacing]

Rood
Dean Hurkmans
Wessel Maas
Siem van Esch

Captain: Mieke van den Eijnden

Link naar toernooi.nl.

Oranje
Tim Groot Nibbelink
Tim van Esch

Captain: Mieke van den Eijnden

Link naar toernooi.nl.

Groen
Abel Welten
Sam Leenen
Iris van Heugten
Han van de Laar
Senna Verstappen

Captain: Sylvia van de Ven

Link naar toernooi.nl.

Geel 11-17 jaar Jongens
Sem van den Nieuwenhof
Mart van de Laar
Jacco Resing
Jip Maas
Tijn van Nuenen
Stijn Oomen

Captain: Simone Resing

Link naar toernooi.nl.

Competitie Junioren Najaar 2018

[vcex_spacing]

Competitie Junioren Najaar 2018

[vcex_spacing]
[vcex_spacing]

Oranje (zondagochtend)
Tim van Esch
Tim Groot Nibbelink
Sam Leenen
Niels van den Heuvel

Captain: Mieke van den Eijnden

Link naar toernooi.nl.

Groen (zondagochtend)
Abel Welten
Jim van Gennip
Bram van Heugten
Iris van Heugten
Han van de Laar
Senna Verstappen

Captain: Sylvia van de Ven

Link naar toernooi.nl.

Jongens 11-17 jaar (zondagochtend)
Sem van den Nieuwenhof
Mart van de Laar
Jacco Resing
Jip Maas
Tijn van Nuenen
Stijn Oomen

Captain: Simone Resing

Link naar toernooi.nl.

Voorjaarscompetitie Junioren Voorjaar 2018

[vcex_spacing]

Voorjaarscompetitie Jeugd 2018

[vcex_spacing]
[vcex_spacing]

Oranje (zondagochtend)
Tim van Esch
Tim Grot Nibbelink
Sam Leenen
Niels van den Heuvel
Senna Verstappen

Captain: Mieke van den Eijnden
Speeldata: 18,25 maart, 2 april, 10,17, 24 juni, 1 juli

Groen (zondagochtend)
Abel Welten
Jim van Gennip
Bram van Heugten
Iris van Heugten
Han van de Laar

Captain: Sylvia van de Ven
Speeldata: 8, 15, 22 april, 6, 13, 27 mei, 3 juni. Inhaaldagen: 10 mei, 21 mei, 10 juni

Link naar toernooi.nl.

Jongens 11-17 jaar (zondagochtend)
Sem van den Nieuwenhof
Mart van de Laar
Jacco Resing
Jip Maas
Tijn van Nuenen
Stijn Oomen

Captain: Simone Resing
Speeldata: 8, 15, 22 april, 6, 13, 27 mei, 3 juni. Inhaaldagen: 10 mei, 21 mei, 10 juni

Link naar toernooi.nl.